Ви є тут

Віддай свій голос за головного лікаря ЧООД Валерія Зуба


Головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, заслужений лікар України, к.м.н. Валерій Олексійович Зуб

Друзі, колеги, медична спільнота, учасники Дня головного лікаря!

З приємністю повідомляємо вам, що 3 жовтня 2018 року в межах  27-ї Міжнародної медичної виставки Public Health відбудеться  нагородження переможців конкурсу на Всеукраїнську відзнаку «Головний лікар року 2018»

Як повідомляють організатори, мета заходу полягає в забезпеченні суспільного визнання та  підвищенні  соціального статусу головного лікаря в Україні; визнанні досягнень головних лікарів нашої держави,  професіоналізму та  особистого внеску в розвиток медичної галузі,  а також у поширенні найкращого досвіду серед медичної спільноти.

Між тим відкрито онлайн-голосування «Народний вибір «Головний лікар року 2018», яке триватиме до 18.00 2-го жовтня 2018 року. 

Серед номінантів - головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар- онкогінеколог Валерій Олексійович Зуб. 

Підтримаємо нашого земляка, золоті руки нашої онкологічної служби, які врятували не одну сотню життів!

Друзі! Якщо ви голосуєте за свого  обранця  з мобільного телефону,  просимо це робити в режимі інтернету мобільного оператора зв'язку. При використанні  Wi-Fi, за словами організаторів відкритого голосування,   може виникнути  помилка «Голос не зараховано. Ви вже приймали  участь у голосуванні!»  навіть у тому випадку, коли людина голосує вперше. Дякуємо за розуміння

Голосування: http://publichealth.com.ua/uk-UA/voting.aspx

Біографія В.О.Зуба : http://www.oncodispancer.cn.ua/content/kerivnyctvo